Як зареєструвати власний герб

 

Як зареєструвати власний герб
На цей час нормативно-правових актів, які б регламентували процес реєстрації гербів, в Україні не існує. Відсутній і державний орган, який мав би здійснювати таку реєстрацію.

 

Зареєструвати власний герб можна в Українському геральдичному товаристві (УГТ). Відповідно до ухвали Восьмої конференції товариства (1999 р.) ведеться Реєстр особових гербів.

До Реєстру включаються символи фізичних осіб – громадян України, а також інших країн або осіб без громадянства (для двох останніх категорій у разі, якщо вони проживають (працюють) в Україні, або при підтвердженні, що вони чи їхні предки є вихідцями з України).

Реєстрації передує проведення фахової експертизи герба на відповідність основним геральдичним принципам і нормам (за змістом, колористикою та композицією).

 

Для реєстрації необхідно надіслати на адресу УГТ (uht1990@gmail.com) зображення герба у форматі JPEG та заповнену реєстраційну картку у форматі Word:

 

 

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА _______ від "____" _____________ 20__ р.

         гербів, внесених до реєстру Українського геральдичного товариства

Ім’я і прізвище  

Дата і місце народження 

Фах

Місце проживання 

Ім’я і прізвище батька 

Ім’я  і прізвище (дівоче) матері  

Герб (опис):

Герб склав 

Малюнок виконав

 

Для громадян інших країн та осіб без громадянства також необхідно подати копії документів, які б підтверджували їхнє проживання в Україні або походження (чи їхніх предків) з українських земель.

Для нащадків колишньої шляхти чи дворян право використання давніх гербів фіксується після представлення документів, що підтверджують прямі генеалогічні зв’язки з користувачами цих символів та засвідчують надання чи конфірмацію такого герба предкам.

 

Зображення герба та його опис публікується на сайті УГТ http://uht.org.ua та у черговому випуску "Реєстру особових гербів Українського геральдичного товариства" (фото 1). Власнику (власникам) герба видається також підтвердний лист (фото 2).

 

Вартість реєстрації герба залежить від того, у якому вигляді його зображення буде надруковано в "Реєстрі..." - кольоровому, чи чорно-білому.

 

 Создан 15 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником