Фото - Корпоративні герби / Корпоративные гербы

 
Корпоративні герби / Корпоративные гербы
Комментарии (1)
Архитектура / дизайн1357 x 1670
302 зенітний ракетний ордена Червоної Зірки полк

Кольори та зображення на щиті вживаються у наступних значеннях:
срібний колір щита символізує чистоту, шляхетність, відвертість, правдивість;
синій колір вістря символізує мирне небо, а також вірність та бездоганність, золотий колір ракети символізує могутність. Разом ці кольори відтворюють кольори державних символів України;
вістря уособлює нестримне прагнення до підвищення бойової майстерності;
ракета вказує на приналежність полку до зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України;
чорні силуети літаків нагадують про славний бойовий шлях полку в часи Великої Вітчизняної війни, коли особовим складом частини було знищено 27 літаків противника.
Стрічка ордена Червоної Зірки до Бойового Прапора, підвішена під щитом, вказує на наявність у полку цієї державної нагороди. Також під щитом розміщено стрічку з написом “ПРИСЯГА ЧЕСТЬ ОБОВ’ЯЗОК”, що є девізом військової частини.

1154 x 1293
1004 окремий батальйон охорони та обслуговування

Кольори та зображення на щиті вживаються у наступних значеннях:
срібна зубчата кайма уособлює фортечну стіну – символ неприступності об’єктів, які охороняє батальйон;
пурпуровий колір виступає замінником малинового кольору, який не може використовуватися у геральдиці, та уособлює роти охорони;
чорний колір, який традиційно пов’язують з технічними військами, уособлює автомобільну роту;
лев символізує хоробрість, швидкість, стійкість, силу та велич. В старовину вірили, що лев спить з розплющеними очима, тому він також символізує пильність;
алебарда – символ надійної охорони;
булава та схрещені мечі на синьому щиті, який тримає лев, вказують на підпорядкованість частини Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України;
автомобільне кермо та крила вказують на здійснення батальйоном забезпечення службовим автотранспортом.
Під щитом розміщено стрічку з написом “МИ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ”, що є девізом військової частини.

994 x 929
Галузевий державний архів МО України

Кольори та зображення на щиті вживаються у таких значеннях:
синій колір верхнього поля щита символізує чесність, вірність та бездоганність;
пурпуровий колір нижнього поля щита виступає замінником малинового кольору (основний колір прапора Збройних Сил України), який не використовується в геральдиці;
розгорнутий сувій символізує документи, що зберігаються архівом;
пісочний годинник (символ плину часу) уособлює історію військового будівництва та військової справи в Україні, відображену в документах;
ключ символізує надійне зберігання документів;
перо уособлює науково-дослідну та інформаційну діяльність у сфері архівної справи у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України.
Під щитом розташована синя стрічка з написом латиною “VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT” (слова відлітають, написане залишається), що є девізом Галузевого державного архіву Міністерства оборони України.

1281 x 1540
Фінансове управління Генерального штабу ЗС України

Зелений колір щита символізує фінансову сферу.
Пернач, що за Козацько-Гетьманської доби був знаком полковницької влади, відображає статус управління.
Перо уособлює завдання, пов’язані з розробкою нормативно-правових актів, організацією фінансового планування, складанням звітності.
Чотири срібні гривні київського типу (платіжний засіб на території сучасної України у Х-ХІІІ ст.) вказують на забезпечення коштами діяльності центрального апарату Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління, що утримуються на окремих штатах, військових частин зі складу миротворчого контингенту за кордоном.
Під щитом розміщено стрічку з написом латиною “PECUNIAE OBOEDIUNT OMNIA” (грошам все підкоряється), що є девізом управління.
Емблема Генерального штабу Збройних Сил України, розміщена над шоломом, свідчить про належність управління до Генерального штабу Збройних Сил України.
Забороло шолома відкрите, що символізує прагнення до відкритості та прозорості діяльності управління.

881 x 844
Департамент розробки і закупівлі ОВТ

Кроква (фігура, що нагадує літеру “Л”) є однією з основних або “почесних” геральдичних фігур.
Циркуль символізує розробку і модернізацію озброєння та військової техніки, срібна гривня – платіжний засіб Київської Русі у ХІ-ХІІІ ст. – їх закупівлю.
Забезпечення Департаментом усіх видів ЗС України відображають схрещені мечі (Сухопутні війська), меч з крилами (Повітряні Сили) та схрещені якорі (Військово-Морські Сили).
Чорний колір традиційно пов’язується з технікою, а червоний виступає замінником малинового кольору, який в геральдиці використовувати не можна.

1269 x 1297
Бюро кодифікації у військовій сфері ЗС України

Червоний колір щита виступає замінником малинового кольору, який не використовується у геральдиці.
Кроква (фігура, що нагадує літеру “Л”) є однією з основних або “почесних” геральдичних фігур. Зображення крокви присутнє у гербі Департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, якому підпорядковується Бюро кодифікації у військовій сфері.
Літера “К” (код) символізує виконання бюро завдань щодо призначення кожному предмету постачання унікального коду, реєстрації виробників предметів постачання, проведення облікової реєстрації технічних умов на предмети постачання.
Схрещені мечі (Сухопутні війська), меч з крилами (Повітряні Сили) та схрещені якорі (Військово-Морські Сили) вказують на те, що діяльність Бюро кодифікації у військовій сфері поширюється на всі види Збройних Сил України.
Гренада з палаючим вогнем та шестерня символізують відповідно озброєння та військову техніку, постачання яких створює основу могутності збройних сил.

1125 x 1297
Військовий коледж сержантського складу НТУ "ХПІ"

Кольори та зображення на щиті вживаються у наступних значеннях:
зелений колір щита символізує розташування військового коледжу у місті Харків, щит герба якого має зелений колір;
три шеврони є традиційною, загальновизнаною ознакою сержантського (старшинського) складу. Слово “шеврон” французького походження (“chevron”) і буквально означає “кроква” або “дах”. Щонайменше з XII ст. він використовується в геральдиці як одна з так званих почесних геральдичних фігур, тобто таких фігур, які мають максимально просту форму. За легендою, шеврон зображався на гербі лицаря, який брав участь у взятті ворожого замку, міста чи будівлі. Таким чином, шеврони на лицарських гербах були визнаними символами честі. Можливо, саме тому починаючи з XVIII ст. шеврони стали знаками розрізнення на форменому одязі – спочатку як відзнаки за довготривалу службу та належну поведінку, а згодом шевронами стали позначати військові звання сержантського (старшинського) складу. Шеврон є основним елементом знаків розрізнення військовослужбовців професійного сержантського складу Збройних Сил України, затверджених начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України 05-06.02.09;
елементи емблем видів Збройних Сил України (схрещені мечі, меч з крилами, схрещені якорі) уособлюють підготовку сержантського та старшинського складу для всіх видів Збройних Сил України;
розгорнута книга вказує на специфіку військового коледжу як навчального закладу;
сонце – один з символів військової освіти.
Під щитом розміщено стрічку з написом “НАВЧАЄМО ЛІДЕРСТВУ”, що є девізом військового коледжу.

957 x 1071
Центроблікунадлишковоготасписаноговійськовогомайна

У верхньому червоному полі зображено абак (старовинний обчислювальний пристрій) та два схрещених пера. Абак уособлює здійснення обліку надлишкового та списаного військового майна, визначення залишкової вартості військового майна, яке підлягає відчуженню. Гусячі пера символізують підготовку проектів переліків військового майна, яке може бути відчужено, видачу нарядів на вилучення надлишкового та списаного військового майна, забезпечення керівництва Міністерства оборони України інформаційно-довідковими матеріалами.
У лівому золотому полі зображено чорний поламаний меч, який уособлює надлишкове та списане військове майно Збройних Сил України.
У правому полі зображено стилізовану будівлю, що символізує надлишкове нерухоме майно. Чорний колір поля уособлює землю.

2641 x 2699
Науково-методичний центр

організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України

Пернач, що за Козацько-Гетьманської доби був знаком полковницької влади, вказує на здійснення центром організаційних, координаційних та контрольних функцій.
Перо відображає відпрацювання документів щодо перспективного і поточного планування наукової та науково-технічної діяльності, розроблення та проведення експертизи проектів нормативно-правових актів.
Графік закону нормального розподілу випадкових величин та циркуль всередині шестерні символізують відповідно наукову та науково-технічну діяльність, організацію якої здійснює центр.
Кіраса на тлі меча і три гренади з палаючими вогнями уособлюють проведення випробувань нових (модернізованих) зразків зброї, спеціальних засобів індивідуального та колективного захисту, участь у розробці державних та галузевих стандартів України за напрямками розвитку зброї, боєприпасів та спеціальних засобів бронезахисту.


633 x 733
Литовсько-Польсько-Українська бригада (проект)